Ostatné služby
Dvor Hojnosti
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Rákoš
- Od roku
- 2025
- IČO
- 57 352 224
Dvor Hojnosti
Občianske združenie
- Sídlo
- 049 61 Rákoš
- Na trhu od
- 28. októbra 2025
- IČO
- 57 352 224
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 2025
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Dvor Hojnosti
Dvor Hojnosti je občianske združenie so sídlom na adrese 049 61 Rákoš. Zapísaná je od 28. októbra 2025 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad komunitné, osveta a rôzne.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Dvor Hojnosti
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 57 352 224
- Dátum vzniku
- 28. októbra 2025
- Sídlo
- 049 61 Rákoš
- Register občianskych združení
- Okresný úrad Banská Bystrica, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-73283
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Dvor Hojnosti zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Komunitné
-
Osveta
-
Rôzne
-
Životný štýl
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Dvor Hojnosti?
Sídlo je na adrese 049 61 Rákoš.
Čím sa Dvor Hojnosti zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: komunitné; osveta; rôzne; životný štýl.
Aké je IČO – Dvor Hojnosti?
IČO je 57 352 224.
Kedy vznikla Dvor Hojnosti?
Vznik: 28. októbra 2025.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
049 61 RákošRegistrový súd: Okresný úrad Banská Bystrica
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.